Kontakt oss

Vesterålen Vekst
Industriveien 14
N-8480 Andenes

Mail: a.abrahamsen@vvas.no

T: 91 66 41 20

Arnfinn Abrahamsen

Daglig leder

Arnfinn er daglig leder på Vesterålen Vekst. Han er utdannet økonomisk-/administrativt og har lang ledererfaring. 
T: 91 66 41 22 • a.abrahamsen@vvas.no

Geir Edvardsen

VTA-leder og Arbeidsleder Vaskeri

Geir er VTA-leder og har jobbet på Vesterålen Vekst siden oppstart i 2004. Han har ansvar for trevareavdelingen og er arbeidsleder på vaskeriet.
T: 91 66 41 26 • geir@vvas.no

Marianne Wiik

Jobbkonsulent

Marianne er utdannet adjunkt m/tilleggsutdanning og har arbeidet 22 år i både grunnskolen og i videregående skole. Hun er jobbkonsulent ved Vesterålen Vekst.
T: 91 66 41 24 • marianne@vvas.no

 

Lisbeth Hagan

Nestleder

Lisbeth har vært i bedriften siden den ble etablert i 2004. Hun er nestleder samtidig som hun har arbeidsoppgaver på Designfabrikken.Hun har også i flere år hatt ansvaret for bedriftens regnskap. 
T: 91 66 41 33 • lisbeth@vvas.no

 

Annika Holmstrøm

Assistent Vaskeriet

Annika jobber som assistent på Vaskeriet. Har mange års erfaring innen både renhold og vaskeri.
T: 91 66 41 23

Tore Øygård

Trykkeriansvarlig

Tore har jobbet på trykkeriet på Andenes i mer enn 43 år, noe som resulterer i stor kunnskap om faget, rask produksjon, høy kvalitet og stor allsidighet.

T: 91 66 41 27 • tore@designfabrikken.no

Marit Nilsen

Jobbkonsulent

Marit har mange års erfaring fra både bank og næringsliv. Hun er jobbkonsulent ved Vesterålen Vekst

 

T: 91 66 41 29 • marit@vvas.no